Combiotik дитяча суха молочна суміш початкова1. 350гр

Наявність: Немає
Номер товару: 100096
Кешбек 2%
Кількість:
161.65 грн/шт
Дитяча суха молочна суміш "Hipp 1 Combiotic" 350 г.Суха молочна суміш "Hipp 1 Combiotic" призначена для годування здорових дітей у разі недостатньої кількості або ж відсутності грудного молока. Ця суміш підходить для використання з перших днів. Вона розроблена на основі результатів наукових досліджень про склад грудного молока та містить унікальну комбінацію компонентів за зразком грудного молока. Суха суміш "Hipp 1 Combiotic" містить життєво важливі вітаміни, мінерали та мікроелементи, рослинні олії з ненасиченими жирними кислотами. Такий склад суміші забезпечує нормальний та здоровий ріст і розвиток Вашого малюка. Суміш "Hipp 1 Combiotic" містить незамінні жирні кислоти, такі як омега и LC PUFA, що подібні до жирних кислот грудного молока. Завдяки вмісту пребіотиків, які також є в материнському молоці, рідка молочна суміш "Hipp 1 Combiotic" підтримує розвиток пребіотиків та формування власної мікрофлори кишечника малюка.

Залишити відгук


Ваша оцінка:

Увійдіть, щоб залишити коментар

  • Сходинки суміші 1 сходинка
  • Вага 350 г
Доставка здійснюється по всій території України.
Акцизні товари (тютюн, сигарети та алкоголь) не підлягають розрахунку бонусами.

Замовлення приймаються з 9:00 год до 21:30 год, без вихідних.

Замовлення підбирають до 20-30 хв, як тільки замовлення підібрали вам зателефонує менеджер для узгодження деталей.

* Замовлення по м. Мукачево та Мукачівський район доставляються з 9:30год до 21:30 год, без вихідних.
По м. Мукачево та Мукачівський район доставка безкоштовна від 400.00 грн. Якщо сума замовлення складає менше 400.00 грн, то послуга доставки коштує 40.00 грн.

смт.Кольчино, с.Ключарки,
смт.Чинадійово, с.Лалово,
с.В.Лучки, с.Березинка,
с.Кендерешів, с.Нове Давидково,
с.Карпати, с.Павшино,
с.Верхній Коропець, с.Ракошино
с.Старе Давидково

* Замовлення на м.Ужгород та Ужгородський р-н приймаються в П`ятницю до 15:00 год, і кур'єр від'їжджає після 15:00 год.
По м.Ужгород та Ужгородський район доставка безкоштовна від 500.00 грн. Якщо сума замовлення складає менше 500.00 грн, то послуга доставки коштує 50.00 грн

смт. Середнє, с. Андріївка,
с. Баранинці, с. Чабанівка,
с. Барвінок, с. Коритняни,
с. Підгорб, с. Кінчеш,
с. Великі Лази, с. Оноківці,
с. Глибоке, с. Сторожниця,
с. Нижнє Солотвино, с. Минай,
с. Дубрівка, с. Розівка, с.ХолмокДоставка в інші регіони здійснюється через Нову пошту. Послуги Нової пошти оплачує Замовник або Одержувач.
По Україні відправляємо тільки ті види продуктів харчування, які не вимагають особливих умов зберігання і транспортування. Наприклад, чай, кава, соуси і т.д ....
Термін доставки на інші регіони, залежить від віддаленості місця доставки від найближчого місця відправки Вашого замовлення. Доставка здійснюється нашим партнером, кур'єрською службою "Нова Пошта" за умов повної передоплати. Ваше замовлення доставляється на склад відділення у вашому місті або до дверей вашого дому згідно тарифів Нової Пошти.